Klaun i animator na imprezy dla dzieci Gdańsk.

Nasza oferta

Organizacja imprez okolicznościowych

Bale karnawałowe, urodziny, imieniny, imprezy dla dzieci, wizyty Św. Mikołaja i postaci z ulubionych dziecięcych bajek, opieka nad dziećmi na weselu, przyjęciach komunijnych, Andrzejkach i inne. Zajmujemy się organizacją wesołych atrakcji na wszelkiego rodzaju imprezach dla dzieci. Na urodzinach i imprezach okolicznościowych przeprowadzamy ciekawe gry, konkursy i zabawy odpowiednio dobrane do wieku dzieci. Są to nasze własne, innowacyjne pomysły, dlatego też dzieci z nami nigdy się nie nudzą! Nasi profesjonalni klauni i animatorzy wprowadzają magiczną, niepowtarzalną atmosferę, która jest gwarancją wspaniałej zabawy i niezapomnianych emocji!

Klauni i animatorzy

Nasi klauni i animatorzy wprowadzą przemiłą atmosferę, zagwarantują wspaniałą zabawę i niezapomniane przeżycia. Żonglerka, iluzja, balonowe zwierzaki, malowanie twarzy, konkursy, zabawy, śpiew i tańce – my to potrafimy najlepiej!

Kolorowa zabawa z balonikami

Długie, kolorowe balony w mgnieniu oka zamieniają się w ulubione zwierzątka, kolorowe kwiaty, czapki, miecze i we wszystko to, co tylko nasi Mali Goście sobie wymarzą. Skręcane baloniki są oryginalnym prezentem na zakończenie zabawy.

Bańki mydlane XXL. Pokazy, widowiska.

Pokazy tworzenia olbrzymich baniek mydlanych. Wspaniałe widowiskowe wydarzenie na każdą imprezę, w którym mogą swoich sił spróbować mali i duzi tworząc z nami bańki XXL. Gwarantowana zabawa i śmiech!

Zabawy z chustą animacyjną Klanza

Urozmaicony blok zabaw dla dzieci i rodziców. Chusta Klanzy to pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i animatorów zabaw, duża ( 4 m. Średnicy), bajecznie kolorowa chusta spełnia liczne cele dydaktyczne: ułatwia wzajemne poznanie i integrację grupy, wprowadza odprężenie i relaks, dostarcza doznań estetycznych, ćwiczy sprawność manualną i intelektualną.

Malowanie twarzy i włosów

Do malowania twarzy używamy tylko najlepszych hipoalergicznych farb z atestami. Tym zadaniem zajmuje się animator z przygotowaniem plastycznym.

Wynajem i obsługa dmuchanych zjeżdżalni i zamków

Nasza firma posiada dla państwa dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania. Są one świetnym urozmaiceniem na przyjęciach urodzinowych i na każdą inną okazję! Rozmiary dla maluszków do 4 lat: 2,3m x 2,3m x 1,8m; Rozmiary dla dzieci do 8 lat: 3,5m x 3,5m x 2,5m; Dmuchańce nadają się nawet do rozłożenia w większym pokoju!

Wata cukrowa i popcorn

Oferujemy urządzenie z watą cukrową wraz z obsługą. Jest to miły dodatek do imprezy, eventu lub przyjęcia.

Imprezy tematyczne dla dzieci

Przyjęcia urodzinowe o tematyce: ”Na Dzikim Zachodzie”, ”Złoto Piratów”, ”Podróż dookoła świata”, ”Wizyta w cyrku”. Możliwość stworzenia scenariusza urodzin na życzenie klienta.

Śmieszne skecze dla dzieci i dorosłych

Krótkie formy artystyczne- skecze, etiudy z puentą.

Akcje promocyjne

Bierzemy udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez firmy, sklepy, itp. Kolorowo ubrane Klauny będą atrakcją dla Państwa klientów małych i dużych.

Rzeźby z balonów

Artystyczne happeningi podczas których profesjonalni artyści, z wieloletnim doświadczeniem, tworzą figurki i duże rzeźby z balonów. Widowiskowy proces powstawania ubrań, pojazdów, budowli w naturalnych rozmiarach przyciągną tłumy obserwatorów. Jest to nowa i nieznana koncepcja na polskim rynku, bardzo atrakcyjna i już okazała się skuteczną metodą przyciągająca duże ilości klientów do centrów handlowych.

Warsztaty

  • Nauka robienia figur z balonów
  • Warsztaty z malowania twarzy
  • Warsztaty plastyczne

Działalność charytatywna

  • Kazachstan
  • Rosja
  • Ukraina
  • Polska

Jeżeli masz ochotę gościć KIDOK na swojej imprezie to proszę przejdź do działu Kontakt i zadzwoń lub napisz do nas. Oczywiście zapraszamy Cię do przeczytania najnowszych wiadomości w sekcji Blog i obejrzenia galerii naszych fotografii.

Wizyta Św. Mikołaja

Wizyty Św. Mikołaja w domu, szkole,  przedszkolu, również na świątecznym spotkaniu dla pracowników firm. Zajmujemy się organizacją wesołych Mikołajkowych atrakcji dla dzieci.  Św. Mikołaj przyniesie dzieciom prezenty i wiele radości. Dzieci spędzą kilka niezapomnianych chwil ze Św. Mikołajem przy blasku lampek choinkowych. Św. Mikołaj wprowadzi magiczną, niepowtarzalną atmosferę, którą niesie czas Bożego Narodzenia. Będzie wiele wspaniałej zabawy i niezapomnianych emocji!