Klaun i animator na imprezy dla dzieci Gdańsk.

klaun i animacja gdańsk polska kidok

Gdańska Agencja Artystyczno-Eventowa KIDOK wita Was na swojej stronie internetowej! Organizujemy i prowadzimy imprezy prywatne i firmowe dla małej i dużej publiczności. Nasza specjalność to: urodziny, animacje, zabawy, pikniki, festyny i spektakle dla dzieci i oraz całych rodzin.  Jako nieliczni w Polsce proponujemy świetne imprezy nie tylko w języku polskim ale angielskim i rosyjskim.

polska flaga angielska flaga rosyjska flaga francuska flaga włoska flaga

Występujemy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują: w szkołach, przedszkolach, na piknikach rodzinnych oraz imprezach firmowych.

Zapraszamy do galerii

Jedno zdjęcie jest często warte tysiąc słów. W naszaj foto-galerii znajdą państwo zdjęcia z przedstawień, imprez i eventów organizowanych przez naszych animatorów. Zapraszamy do oglądania!

Bańki mydlane XXL. Pokazy, widowiska kidok zabawa z kolorowymi balonami na imrezie dla dzieci, pokaz kidok Malowanie twarzy, dzieci, kidok Radosny klaun w gdańsku, polsce. Impreza dla dzieciaków. Kostjumy. Baloniki Zabawy z chustą animacyjną Klanza. Animacje Gdańsk i Trójmiasto Klaun, dzieci, bańki, zabawa Trójmiasto. Pokaz dla dzieciaków

Zabawa i nauka na najwyższym poziomie!

Posiadamy bogate doświadczenie pracy z dziećmi, co jest gwarancją dobrej zabawy! Wszystko starannie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik! niebieski guzik Zapraszamy do współpracy! Dziecie, kolorowe baloniki, zabawa kidok